CL3225-155.520-3.3-25-X-T-TR | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | CL3225-155.520-3.3-25-X-T-TR |
Description | XTAL OSC XO 155.52MHZ 3.3V LVDS |
Manufacturer Standard Lead Time | 14 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 155.52 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead |
Datasheet | Datasheet |
Category | Output LVDS |
Mfr | Voltage - Supply 3.3V |
Series | Frequency Stability ±25ppm |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Operating Temperature -40°C ~ 85°C |
Part Status Active | Current - Supply (Max) 40mA |
Base Resonator | Mounting Type Surface Mount |
Type | Package / Case 6-SMD, No Lead |
Frequency | Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
Function Enable/Disable | Height - Seated (Max) 0.047" (1.20mm) |