PE3CA2342-12
DigiKey Part Number
6099-PE3CA2342-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE3CA2342-12
Description
COAX CBL TRB TO CABLE 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial TRB to Cable 12.00" (304.80mm)
Category
2nd Connector
Cable (Round)
Length
12.00" (304.80mm)
Packaging
Retail Package
Cable Impedance
78 Ohms
Overall Impedance
78 Ohms
Style
TRB to Cable
Frequency - Max
10 MHz
1st Connector
TRB Plug
Color
Blue
Operating Temperature
-55°C ~ 200°C