S100X150VA1Y
DigiKey Part Number
298-10679-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S100X150VA1Y
Description
LABEL SELF LAMINATNG 1"X1.5" WHT
Detailed Description
White Self Laminating Label 1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)
Category
Color
White
Material
Vinyl
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
Operating Temperature
-40°C ~ 93°C
Label Type
Self Laminating
Base Product Number
Label Size
1.00" x 1.50" (25.4mm x 38.1mm)