S050X150VATY
DigiKey Part Number
298-18675-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S050X150VATY
Description
LABEL SELF LAMINATING WHITE
Detailed Description
White Self Laminating Label 0.50" x 1.50" (12.7mm x 38.1mm)
For Use With/Related Products
TDP43MY Thermal Transfer Desktop Printer
Shelf Life
48 Months
Part Status
Active
Shelf Life Start
Date of Manufacture
Operating Temperature
-40°C ~ 93°C
Label Size
0.50" x 1.50" (12.7mm x 38.1mm)