S050X125VAC
DigiKey Part Number
298-18669-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S050X125VAC
Description
LABEL SELF LAMINATING WHITE
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Self Laminating Label 0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm)
Category
Label Size
0.50" x 1.25" (12.7mm x 31.8mm)
Manufacturer
Panduit Corp
Color
White
Series
Material
Vinyl
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
Panduit LS8E (Hand-Held)
Part Status
Active
Operating Temperature
-46°C ~ 107°C