R100X075V1M
DigiKey Part Number
298-R100X075V1M-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
R100X075V1M
Description
MP CASSETTE, TURN-TELL SELF-LAMI
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
White Rotating, Self-Laminating, Thermal Transfer Label 1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm)
Category
Label Size
1.00" x 0.75" (25.4mm x 19.1mm)
Manufacturer
Panduit Corp
Color
White
Series
Material
Vinyl
Packaging
Bulk
For Use With/Related Products
Panduit MP300 Printer
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 93°C