GES99FR-CY
DigiKey Part Number
298-21455-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GES99FR-CY
Description
GROMMET EDGE SOLID PE NATURAL
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Edging - 100' L (30.48m) Grommet - Edging, Solid Natural
Category
Panel Thickness
0.062" ~ 0.099" (1.57mm ~ 2.51mm)