GEE62F-A-C0 | |
|---|---|
DigiKey Part Number | 298-13440-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | GEE62F-A-C0 |
Description | GROMMET EDGE SLOT PE BLACK |
Manufacturer Standard Lead Time | 10 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | Edging - 100' L (30.48m) Grommet - Edging, Slotted Black |
Datasheet | Datasheet |
Category | Panel Cutout Dimensions Edging - 100' L (30.48m) |
Manufacturer Panduit Corp | Features Adhesive, Weather Resistant |
Series | Material Polyethylene (PE) |
Packaging Spool | Color Black |
Panel Thickness 0.036" ~ 0.062" (0.91mm ~ 1.57mm) | Base Product Number |