EYG-A121803PA
DigiKey Part Number
EYG-A121803PA-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
EYG-A121803PA
Description
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Customer Reference
Detailed Description
Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Adhesive - One Side
Category
Outline
180.00mm x 115.00mm
Manufacturer
Panasonic Industry
Thickness
0.0010" (0.025mm)