EYG-A121803A | |
|---|---|
DigiKey Part Number | P123667-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | EYG-A121803A |
Description | THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY |
Customer Reference | |
Detailed Description | Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Adhesive - One Side |
Datasheet | Datasheet |
Category | Outline 180.00mm x 115.00mm |
Manufacturer Panasonic Industry | Thickness 0.0010" (0.025mm) |