ETQ-P3M100KVN is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Eaton - Electronics Division
In Stock: 967
Datasheet
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 1 307
Datasheet
10 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 3.6 A 78.1mOhm Max 2-SMD, J-Lead