ERJ-P6WF68R0V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Dale
In Stock: 4 568
Datasheet
68 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film