ERJ-P14F3572U is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 23 409
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
YAGEO
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
35.7 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film