ERJ-P14F1132U is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 8 750
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
YAGEO
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
11.3 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film