ERJ-P14F1130U is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 15 380
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
YAGEO
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Stackpole Electronics Inc
113 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film