ERJ-3EKF88R7V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Dale
In Stock: 25 533
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 18
88.7 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film