ERJ-3EKF3321V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Dale
In Stock: 24 888
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
3.32 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film