ERJ-3EKF2400V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 4 174
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 37 141
Datasheet
Direct
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
240 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film