ERJ-2RKF2203X is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 7 092
Datasheet
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 2 340
Datasheet
Rohm Semiconductor
KOA Speer Electronics, Inc.
220 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film