ERJ-2GEJ681X is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 166 530
Datasheet
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 22 647
Datasheet
Direct
YAGEO
Rohm Semiconductor
KOA Speer Electronics, Inc.
KOA Speer Electronics, Inc.
680 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film