ERJ-12SF11R5U is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 5 000
Datasheet
Upgrade
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Similar
YAGEO
Parametric Equivalent
Vishay Dale
11.5 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film