ERA-6AEB1433V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Susumu
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 0
Datasheet
Stackpole Electronics Inc
TE Connectivity Passive Product
In Stock: 315
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Upgrade
YAGEO
Upgrade
Vishay Dale Thin Film
Susumu
Similar
Vishay Dale Thin Film
143 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film