ERA-3ARB393V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 967
Datasheet
Direct
Susumu
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Susumu
In Stock: 0
Upgrade
YAGEO
39 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film