ERA-3AEB223V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 3 917
Datasheet
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 37 011
Datasheet
Direct
Vishay
Direct
Susumu
In Stock: 1
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Vishay Dale
Upgrade
Susumu
Upgrade
YAGEO
22 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film