10TPB33M is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 990
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 3 630
Datasheet
Vishay Sprague
In Stock: 520
Vishay Sprague
In Stock: 3 000
33 µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 10 V 1411 (3528 Metric) 70mOhm @ 100kHz