UWF1V220MCL1GB is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Nichicon
In Stock: 7 315
Datasheet
Similar
Nichicon
In Stock: 5 582
Datasheet
In Stock: 971
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
Panasonic Industry
In Stock: 842
In Stock: 46
Chemi-Con
Chemi-Con
22 µF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 1000 Hrs @ 105°C