WKT-S18BK-TA
DigiKey Part Number
4601-WKT-S18BK-TA-ND
Manufacturer Product Number
WKT-S18BK-TA
Description
CBL TIE RELEAS BLK 120LB 1.500'
Detailed Description
Standard, Releasable Black 5.20" (132.08mm) 0.290" (7.37mm) 120 lbs (54.43 kg)
Category
Width
0.290" (7.37mm)
Length - Actual
1.500' (457.20mm)
Length - Approximate
18"
Color
Black
Bundle Diameter
5.20" (132.08mm)