WI-M-10-50-0
WI-M-10-50-0
DigiKey Part Number
314-1708-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
WI-M-10-50-0
Description
TEST LEAD 10AWG 1100V BLACK 50'
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 AWG Test Lead Wire Black 1100V 50.00' (15.24m)
Category
Conductor Material
Mfr
Jacket (Insulation) Material
Series
Jacket (Insulation) Diameter
0.236" (5.99mm)
Packaging
Bag
Length
50.00' (15.24m)
Part Status
Active
Voltage
1100V