BU-P5223-36
DigiKey Part Number
314-1689-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BU-P5223-36
Description
COAX CBL BNC TRI TO BNC TRI 36"
Manufacturer Standard Lead Time
3 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial BNC 3 Lug Triax to BNC 3 Lug Triax Belden 9222 36.00" (914.40mm)
Category
2nd Contact Gender
Male
Manufacturer
Mueller Electric Co
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Packaging
Bulk
Length
36.00" (914.40mm)
Part Status
Active
Cable Type
Belden 9222
Style
BNC 3 Lug Triax to BNC 3 Lug Triax
Overall Impedance
50 Ohms