BU-4150028MM500
DigiKey Part Number
314-BU-4150028MM500-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BU-4150028MM500
Description
COAX CBL BNC TO SMA 19.6"
Manufacturer Standard Lead Time
3 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial BNC to SMA RG-316 19.69" (500.00mm)
Category
2nd Contact Gender
Length
19.69" (500.00mm)
Packaging
Bag
Cable Impedance
50 Ohms
Style
BNC to SMA
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector
BNC Plug
Frequency - Max
3 GHz
Operating Temperature
-65°C ~ 150°C