0430300039-12-N9-D
DigiKey Part Number
0430300039-12-N9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0430300039-12-N9-D
Description
12" PRE-CRIMP A1857/19 BR001 BRO
Customer Reference
Detailed Description
Brown 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 12.0" (304.8mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Brown
Length
12.0" (304.8mm)