0190730019-10-S9-D
DigiKey Part Number
0190730019-10-S9-D-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0190730019-10-S9-D
Description
10" JUMPER 3075 SL001 SLATE
Customer Reference
Detailed Description
Slate 18 AWG Jumper Lead Ring Terminal (#10 stud) to Ring Terminal (#10 stud) Tin 10.0" (254.0mm)
Category
Wire Gauge
18 AWG
Color
Slate
Contact End
Ring Terminal (#10 stud) to Ring Terminal (#10 stud)
Base Product Number
Length
10.0" (254.0mm)