DSA6001JA3B-024.0000TVAO is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
New Product
24 MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Enable/Disable 4-VLGA
DSA6001JA3B-024.0000TVAO
DigiKey Part Number
150-DSA6001JA3B-024.0000TVAOTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DSA6001JA3B-024.0000TVAO
Description
MEMS OSC, AUTO, LVCMOS, 24MHZ, 2
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Voltage - Supply
1.8V ~ 3.3V
Mfr
Frequency Stability
±20ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Current - Supply (Max)
1.3mA (Typ)
Package / Case
4-VLGA
Frequency
Supplier Device Package
4-VLGA (2.5x2)
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.035" (0.89mm)