MCC-CCU125
DigiKey Part Number
2805-MCC-CCU125-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MCC-CCU125
Description
1.25MM CLEANCLICKER 750 CLEANER
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cleaner 0.05" Dia (1.3mm)
Category
Type
Cleaner
Manufacturer
MicroCare Corporation
Size / Dimension
0.05" Dia (1.3mm)