MS329-10F
DigiKey Part Number
2333-MS329-10F-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MS329-10F
Description
RF SHIELD 0.815"X1.295" SOLDER
Manufacturer Standard Lead Time
11 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Shield Frame 0.815" (20.70mm) X 1.295" (32.90mm) Solder
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
MS329-10F Models
Category
Height - Overall
0.098" (2.50mm)
Manufacturer
Masach Tech Ltd.
Length - Overall
1.295" (32.90mm)
Series
Width - Overall
0.815" (20.70mm)