MAAV-011017-TR0500
DigiKey Part Number
1465-MAAV-011017-TR0500-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MAAV-011017-TR0500
Description
ATTENUATOR, VVA, DC-12 GHZ, 50OH
Manufacturer Standard Lead Time
18 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Attenuators 32dB 0 Hz ~ 12 GHz 50 Ohms 16-VFQFN Exposed Pad
Category
Attenuation Value
32dB
Manufacturer
MACOM Technology Solutions
Frequency Range
0 Hz ~ 12 GHz
Packaging
Bulk
Impedance
50 Ohms