Image for PDMS-300-250-250 is not available
PDMS-300-250-250
DigiKey Part Number
3856-PDMS-300-250-250-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PDMS-300-250-250
Description
300 micron PDMS Film 250 x 250mm
Customer Reference
Detailed Description
Polydimethylsiloxane 9.84" (250.00mm) X
Manufacturer
LIMITLESS SHIELDING LIMITED
Type
Polydimethylsiloxane
Packaging
Sheet
Width
9.84" (250.00mm)