Image for 0M030-8503-13-S is not available
0M030-8503-13-S
DigiKey Part Number
788-0M030-8503-13-S-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
0M030-8503-13-S
Description
LUNALED, 13" 2W UNDERCABINET, 40
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LunaLED General Purpose Lighting Kit White, Cool 5000K 20V ~ 30V Dimmable
Category
Type
General Purpose Lighting Kit
Manufacturer
LEDdynamics Inc.
Color
White, Cool
Series
CCT (K)
5000K
Packaging
Bulk
Voltage - Supply
20V ~ 30V