TGF15-07870787-079
DigiKey Part Number
1798-1248-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TGF15-07870787-079
Detailed Description
Thermal Pad Pink 199.90mm x 199.90mm Square Tacky - Both Sides
Category
Thickness
0.0790" (2.000mm)
Thermal Resistivity
1.50°C/W
Thermal Conductivity
1.5W/m-K
Outline
199.90mm x 199.90mm