TGF10-07870787-079
DigiKey Part Number
1798-1244-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TGF10-07870787-079
Description
THERM PAD 199.9MMX199.9MM GRAY
Detailed Description
Thermal Pad Gray 199.90mm x 199.90mm Square Tacky - Both Sides
Category
Thickness
0.0790" (2.000mm)
Color
Gray
Thermal Resistivity
2.00°C/W
Thermal Conductivity
1.0W/m-K
Outline
199.90mm x 199.90mm