W3A45C102KAT2A
DigiKey Part Number
478-11424-2-ND - Tape & Reel (TR)
478-11424-1-ND - Cut Tape (CT)
478-11424-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
W3A45C102KAT2A
Description
CAP ARRAY 1000PF 50V X7R 0612
Detailed Description
1000pF Isolated Capacitor 4 Array 50 V X7R 1206 (3216 Metric)
Capacitance
1000pF
Tolerance
±10%
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Voltage - Rated
50 V
Height - Seated (Max)
0.053" (1.35mm)