TRJD225K050R1200 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 1 000
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Similar
Vishay Sprague
In Stock: 190
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
In Stock: 23
In Stock: 233
2.2 µF Molded Tantalum Capacitors 50 V 2917 (7343 Metric) 1.2Ohm