TPSD686K010R0100 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 572
Datasheet
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
68 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2917 (7343 Metric) 100mOhm