TPSD226K025R0300 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 773
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 186
Datasheet
Similar
In Stock: 6 678
Similar
In Stock: 659
In Stock: 6 729
In Stock: 775
Direct
Vishay Sprague
Direct
KEMET
Vishay Sprague
22 µF Molded Tantalum Capacitors 25 V 2917 (7343 Metric) 300mOhm