TPSA476K004R0500 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 16 844
Datasheet
Direct
Vishay Sprague
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Vishay Sprague
Similar
KEMET
47 µF Molded Tantalum Capacitors 4 V 1206 (3216 Metric) 500mOhm