TAJB475K025RNJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 2 062
Datasheet
Upgrade
Upgrade
Similar
Similar
In Stock: 93
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
4.7 µF Molded Tantalum Capacitors 25 V 1411 (3528 Metric), 1210 1.5Ohm