TAJA685K010RNJ is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Similar
Vishay Sprague
KEMET
In Stock: 541
Upgrade
Vishay Sprague
In Stock: 160
KEMET
6.8 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 1206 (3216 Metric) 4Ohm