LD051C332JAB2A is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
3300 pF ±5% 100V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
LD051C332JAB2A
DigiKey Part Number
LD051C332JAB2A-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LD051C332JAB2A
Description
CAP CER 3300PF 100V X7R 0805
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
LD051C332JAB2A Models
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Tolerance
±5%
Thickness (Max)
0.037" (0.94mm)