F911A227KNC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 7 090
Datasheet
Vishay Sprague
220 µF Molded Tantalum Capacitors 10 V 2917 (7343 Metric) 100mOhm