CDR32BX223AKUS-ZACAB is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
KYOCERA AVX
In Stock: 0
Datasheet
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
0.022 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor BX 1206 (3216 Metric)
CDR32BX223AKUS-ZACAB
DigiKey Part Number
478-CDR32BX223AKUS-ZACABTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CDR32BX223AKUS-ZACAB
Description
CAP CER SMP MLC HI-REL
Manufacturer Standard Lead Time
28 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
Temperature Coefficient
Mfr
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Failure Rate
S (0.001%)
Package / Case
1206 (3216 Metric)
Tolerance
±10%
Size / Dimension
0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Voltage - Rated
Thickness (Max)
0.051" (1.30mm)